ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 119

Липовий Ріг

Липовий Ріг, село в 4-х верстах від Гуляник на межі Канівського повіту при вершині струмка Чучинки. Землі зараховане до села 936 десятин. У 1741 році було 35 хат і 150 осіб здатних до сповіді вище 7 років; в 1792 році 40 хат, а жителів обох стате ...

Липовиця

Село розташоване у вузьких видолинках Карпат на висоті 750 і вище метрів над рівнем моря. Від райцентру Рожнятів Липовиця віддалена на 30 км на південь і сполучена лише однією дорогою, вимощеною втрамбованим камінням, землею і залишками старого а ...

Липоводолинська селищна громада

Липоводолинська селищна обєднана територіальна громада - обєднана територіальна громада в Україні, в Липоводолинському районі Сумської області. Адміністративний центр - смт Липова Долина. Утворена 5 березня 2019 року шляхом обєднання Липоводолинс ...

Липоводолинська селищна рада

Липоводолинська селищна рада - орган місцевого самоврядування в Липоводолинському районі Сумської області. Адміністративний центр - селище міського типу Липова Долина.

Липське

Липське - селище міського типу Нижньокринської селищної ради Совєтського району м. Макіївки Донецької області. Розташоване за 30 км від Донецька. Відстань до райцентру становить близько 15 км і проходить автошляхом місцевого значення.

Лиса гора (Житомирська область)

Лиса гора - ботанічний заказник місцевого значення. Обєкт розташований на території Олевського району Житомирської області, ДП "Олевське ЛГ", Олевське лісництво, кв. 19, 24 - 26, 33 - 35. Площа - 787 га, статус отриманий у 2001 році.

Лиса гора (Запорізька область)

Лиса гора - комплексна памятка природи місцевого значення. Обєкт розташований на території Запорізького району Запорізької області, село Веселянка, лівий берег річки Конка. Площа - 2 га, статус отриманий у 1984 році.

Лиса Гора (Коропський район)

Лиса Гора - село в Україні, Коропському районі Чернігівської області. Населення становить 3 осіб. Орган місцевого самоврядування - Коропська селищна громада.

Лиса Гора (памятка природи, Тлумацький район)

Лиса гора - ботанічна памятка природи місцевого значення. Обєкт розташований на території Тлумацького району Івано-Франківської області, село Герасимів. Площа - 8.0000 га, статус отриманий у 1996 році.

Лиса Липа

Лиса Липа, також Купна - річка в Україні, у межах Іллінецького району Вінницької області. Ліва притока Собу. Тече через села Яструбинці, Купчинці та смт Дашів. Впадає у Соб за 50 км від гирла. Довжина - 17 км, площа - 120 км².

Лисанівці

Лисанівці - село в Україні, у Старосинявській селищній територіальній громаді Старосинявського району Хмельницької області. Населення становить 534 осіб. Брицький Петро Павлович - історик, публіцист, доктор історичних наук, професор Чернівецького ...

Лисе (Луганська область)

Лисе - село в Молодогвардійській громаді Луганського району Луганської області України. Населення становить 458 осіб. З 2014 року є окупованим.

Лисець (смт)

У 1446 р. Ян Кола Старший пом. 1472 взяв участь в розподілі маєтностей батька Яна Кола пом. 1438 і як наслідок Далеїв та Лисець відійшли у спільне володіння Яном Кола середнім "Ярославом" та Яном Кола молодшим. У 1474 р. село Лисець згадується як ...

Лисий Потік

Лисий Потик - комплексна памятка природи місцевого значення в Україні. Обєкт природно-заповідного фонду Івано-Франківської області. Розташована в межах Долинського району Івано-Франківської області, на захід від села Витвиця. Площа& 14.4 га. Стат ...

Лисиничі (село)

Лисиничі - село у складі Львівської ОТГ, Львівська область. Розташоване на північних схилах низькогірного пасма Львівське плато, які спускаються у долину річки Полтви. Із заходу до Лисинич прилягають львівські передмістя, з північного сходу - заб ...

Лисиничівська сільська рада

Історична дата утворення: в 1940 році. Територія сільської ради розташована на схід від Львова. Водоймища на території, підпорядкованій даній раді: річка Полтва.

Лисинці

Лисинці - село в Україні, у Старокостянтинівському районі Хмельницької області. Населення становить 203 осіб. Орган місцевого самоврядування - Березненська сільська рада.

Лисиця (Україна)

Лисиця - село Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Населення становить 17 осіб. Німецька колонія Лисиця вперше фіксується під час перепису населення 1897 року. Тоді там було 9 дворів, мешкало 54 людини. В роки війни ...

Лисича

Лисича - село в Україні, у Чутівському районі Полтавської області. Населення становить 158 осіб. Орган місцевого самоврядування - Чутівська селищна рада.

Лисичанський (селище)

Лисичанський - селище в Україні, у Попаснянському районі Луганської області. Населення становить 714 осіб. Орган місцевого самоврядування - Малорязанцівська селищна рада.

Лисиче (Верхньорогачицький район)

Розподіл населення за рідною мовою за даними перепису 2001 року:

Лисичинці

Лисичинці - село в Україні Скориківської сільської громади у Тернопільському районі Тернопільської області. Адміністративний центр колишньої Лисичинської сільської ради, якій було підпорядковане с. Шельпаки. Від вересня 2015 року ввійшло у склад ...

Лисичниківські липи

Лисичниківські липи - ботанічна памятка природи місцевого значення в Україні. Розташована на території Заліщицького району Тернопільської області, в центрі села Лисичники, біля автобусної зупинки. Площа - 0.04 га, статус отриманий у 1994 році.

Лисичово

Лисичово відоме з 1465 року під назвою "Liszicza". Згодом, у 1466 році, фігурує назва "Lissica". У 1517 році - "Rawasmezew", а в 1662 році - "Ravaszmezo". У 1995 р. назву села Лисичеве було змінено на сучасну.

Лисівка (Житомирський район)

Лисивка - село в Україні, у Корнинській селищній територіальній громаді Попільнянського району Житомирської області. Розміщене на лівому березі річки Калинівка, неподалік її витоку. Населення становить 738 осіб.

Лисівка (Покровський район)

Лежить на обох берегах річки Солоний. Відстань до райцентру становить близько 12 км і проходить автошляхом E50. Землі села межують із територією м. Новогродівка Новогродівської міської ради Донецької області. Поруч розташована шахта 1/3 "Новогрод ...

Лисівка (Полтавський район)

Лисивка - село в Україні, у Полтавському районі Полтавської області. Населення становить 92 осіб. Орган місцевого самоврядування - Пологівська сільська рада.

Лисівка (Ярмолинецький район)

Лисивка - село в Україні, у Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Населення становить 301 осіб. Орган місцевого самоврядування - Сутковецька сільська рада.

Лисівщина

Лисивщина - село в Україні, у Чутівському районі Полтавської області. Населення становить 96 осіб. Орган місцевого самоврядування - Вільницька сільська рада.

Лисків

Лискив - село в Україні, у Жидачівському районі Львівської області. Населення становить 1675 осіб. Орган місцевого самоврядування - Зарічненська сільська рада. В Лискові є церква св. Архистратига Михаїла 1901, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ...

Лисківці

Лискивці - село в Україні, у Камянець-Подільському районі Хмельницької області. Населення становить 278 осіб. Орган місцевого самоврядування - Чабанівська сільська рада.

Лисогірка (Дунаєвецький район)

У Подільських Єпархіальних Відомостях висловлюється припущення, що Лисогірка не є дуже давнім поселенням і до половини 17-го ст. входило до т.зв. Карабчіївських земель. Коло 1750 була придбана Мошинським і через його доньку перейшла у володіння г ...

Лисогірка (Летичівський район)

Лисогирка - село в Україні, у Меджибізькій селищній територіальній громаді Летичівського району Хмельницької області. Населення становить 1087 осіб. За адмін.поділом 16 ст. Летичівський повіт 16 ст. За адмін.поділом 19 ст. Летичівський повіт 19 с ...

Лисогірка (Теофіпольський район)

Лисогирка - село в Україні, у Теофіпольському районі Хмельницької області. Населення становить 683 осіб. Орган місцевого самоврядування - Святецька сільська рада.

Лисогірка (Чемеровецький район)

Лисогирка - село в Україні, у Чемеровецькому районі Хмельницької області. Населення становить 112 осіб. Орган місцевого самоврядування - Вівсянська сільська рада.

Лисогори

Село Лисогори знаходиться витоків річки Лисогір пересихає у верхній течії, на відстані 2.5 км від сіл Южне і Боярщина. Поруч проходить автомобільна дорога Т 2515.

Лисогорівка

Лисогорівка - село в Україні, у Новопсковському районі Луганської області. Населення становить 421 осіб. Орган місцевого самоврядування - Закотненська сільська рада.

Лисогубівка

Лисогубівка - село в Україні, Конотопському районі Сумській області. Населення становить 102 осіб. Орган місцевого самоврядування - Вирівська сільська рада.

Листвяний

Листвяний - село в Україні, у Миколаївському районі Львівської області. Населення становить 89 осіб. Орган місцевого самоврядування - Новосілко-Опарська сільська рада.

Лисянка (Баштанський район)

Лисянка - село в Україні, у Баштанському районі Миколаївської області. Населення становить 72 осіб. Орган місцевого самоврядування - Лукянівська сільська рада.

Лисянська селищна громада

Лисянська селищна обєднана територіальна громада - обєднана територіальна громада в Україні, в Лисянському районі Черкаської області. Адміністративний центр - селище міського типу Лисянка. Населення громади становить 9967 осіб 2018. Утворена 5 жо ...

Бесплатно и без рекламы
не нужно скачивать или устанавливать

Pino - логическая онлайн игра, в основе которой находится тактика и стратегия. Это ремикс на шахматы, шашки и уголки. Игра развивает воображение, концентрацию внимания, учит решать поставленные задачи, планировать свои действия и логически мыслить. Не важно сколько у вас фишек, главное как они размещены!

интеллектуальная игра онлайн →