ⓘ Free online encyclopedia. Did you know? page 230

Чаша (Буринський район)

Чаша, - колишнє село в Україні, у Буринському районі Сумської області. Підпорядковувалось Михайлівській сільській раді. 1930 року в Чаші створено колгосп ім. Воровського, в якому обєднано 190 селянських господарств. Село постраждало внаслідок ген ...

Чевельча

Чевельча - село в Україні, в Оржицькому районі Полтавської області. Населення становить 837 осіб. Орган місцевого самоврядування - Чевельчанська сільська рада.

Чекно

Назва села Чекно згадується від 10 листопада 1564 року як маєток князя Якова Крокоткі-Єловицького. Село Чекно Млинівського району, що на Рівненщині отримало свою назву від того, як переказують, князь Луцький Ярослав Ізяслович, який жив у Ярослави ...

Челбурда

Челбурда - село в Україні, в Олешківському районі Херсонської області. Населення становить 633 осіб. До 1923 року носило назву Челбурда або Чалбурда.

Челюскінець

Челюскінець - селище міського типу в Лутугинській громаді Луганського району Луганської області України. Село засноване 1930 р. як центральна садиба радгоспу ім. Челюскінців. 8 серпня 2014 року під час оборони Луганського аеропорту загинув молодш ...

Челюскінська селищна рада

Челюскінська селищна рада - орган місцевого самоврядування у Лутугинському районі Луганської області. Адміністративний центр - селище міського типу Челюскінець.

Чемер

Чемер - село в Україні, в Козелецькому районі Чернігівської області. Населення становить 1535 осіб. Орган місцевого самоврядування - Чемерська сільська рада. Розташоване за 28 км від райцентру, до якого можна дістатися автошляхом М01, який збігає ...

Чемеринці

Чемеринці - село в Перемишлянському районі Львівської області. Розташоване на річці Золота Липа. Населення становить 743 особи. Орган місцевого самоврядування - Чемеринецька сільська рада.

Чемерівці

Чемеривці - селище міського типу в Україні, центр Чемеровецької селищної територіальної громади і Чемеровецького району Хмельницької області. Населення 5431 мешканець ; 5399 мешканців. Селище розташоване на річці Жванчику, на території національн ...

Чемерлієве

Чемерлієве - селище в Україні, в Миколаївському районі Миколаївської області. Населення становить 232 осіб. Орган місцевого самоврядування - Нечаянська сільська рада.

Чемеровецька селищна громада

Чемеровецька селищна обєднана територіальна громада - обєднана територіальна громада в Україні, в Чемеровецькому районі Хмельницької області. Адміністративний центр - смт Чемерівці. Площа громади - 464.5 км², населення - 22 307 мешканців 2018. Ут ...

Чемерпіль

Чемерпіль - село в Заваллівській громаді Голованівського району Кіровоградської області України. Населення становить 1003 осіб. Село розташоване на лівому березі Південного Бугу. Сільраді підпорядковані села Березівка і Ташлик. У 60-80 рр. XX ст. ...

Чемерпільська сільська рада

Розподіл населення за рідною мовою за даними перепису 2001 року:

Ченчики

Ченчики, Ченці - село в Україні, в Корюківському районі Чернігівської області. Населення становить 3 осіб. Орган місцевого самоврядування - Холминська селищна рада.

Чепелівка

Чепеливка - село в Україні, у Красилівській міській територіальній громаді Красилівського району Хмельницької області. Населення становить 1061 осіб. В селі існує Чепелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука.

Чепигівка

Чепигівка - село в Україні, у Сватівському районі Луганської області. Населення становить 317 осіб. Орган місцевого самоврядування - Містківська сільська рада. Село постраждало внаслідок геноциду українського народу, вчиненого урядом СССР у 1932 ...

Чепівська сільська рада

Розподіл населення за рідною мовою за даними перепису 2001 року:

Чепільська сільська рада

Чепільська сільська рада - колишній орган місцевого самоврядування в Балаклійському районі Харківської області. Адміністративний центр - село Чепіль.

Чепоноси

За даними на 1859 рік у власницькому селі Хотинського повіту Бессарабської губернії, мешкало 651 особа 320 чоловічої статі та 331 - жіночої, налічувалось 120 дворових господарств, існувала православна церква. Станом на 1886 рік у власницькому сел ...

Чепці

Чепці, Чепцівці - вимерле село в Україні, в колишньому Ізяславському районі Хмельницької області. Розташоване на річці Хоморі. Населення становить 24 особи, в 2011 році - 3 особи. Підпорядковувалося до Ліщанської сільської ради.

Черванівка

Черванивка - село в Україні, в Сумській області, Білопільському районі. Населення становить 113 осіб. Орган місцевого самоврядування - Куянівська сільська рада.

Червінка

Червинка - село в Україні, в Новоархангельському районі Кіровоградської області. Орган місцевого самоврядування - Марянівська сільська рада. Населення - 121 особа.

Червленівська сільська рада

Червленівська сільська рада - колишній орган місцевого самоврядування в Лебединському районі Сумської області. Адміністративний центр - село Червлене.

Червона Воля (Україна)

У селі бере початок річка Добки, права притока Бобра. На північний схід від села бере початок річка Зольня. На північ від села розташований Червоновільський заказник.

Червона Гірка (Інгулець)

Червона Гирка - житловий масив старої частини Інгулецького району Кривого Рогу в колишньому місті Інгулець. Виник на початку ХХ століття поблизу шахти "Філіція" як гірниче селище. До складу входять вулиці Весела, Кампанелли, Робітнича, Ясна. Явля ...

Червона Гірка (Кролевецький район)

Червона Гірка - село в Україні, у Кролевецькому районі Сумської області. Населення становить 136 осіб. Орган місцевого самоврядування - Бистрицька сільська рада.

Червона Діброва (Глибоцький район)

Червона Діброва - село в Україні, у Глибоцькій селищній територіальній громаді Глибоцького району Чернівецької області. Село Червона Діброва налічує приблизно 600 жителів, розташоване в 17 кілометрах від обласного центру міста Чернівці на берегах ...

Червона Долина (Бобринецький район)

Червона Долина - село в Україні, в Бобринецькій міській територіальній громаді Бобринецького району Кіровоградської області. Населення становить 161 особу.

Червона Долина (Полтавський район)

Червона Долина - село в Україні, в Полтавському районі Полтавської області. Населення становить 9 осіб. Орган місцевого самоврядування - Абазівська сільська рада.

Червона Дубина

Червона Дубина - село в Україні, в Теофіпольському районі Хмельницької області. Населення становить 240 осіб. Орган місцевого самоврядування - Турівська сільська рада.

Червона Зоря (Глухівський район)

Червона Зоря - село в Україні, у Глухівському районі Сумської області. Населення становить 4 особи. Орган місцевого самоврядування - Уланівська сільська рада.

Червона Зоря (Шахтарський район)

Відстань до райцентру становить близько 45 км і проходить переважно автошляхом Н21. Землі села межують із територією Куйбишевського району Ростовської області Росії Унаслідок російської військової агресії із серпня 2014 р. Червона Зоря перебуває ...

Червона Новоселівка

Червона Новоселівка - село в Україні, в Казанківському районі Миколаївської області. Населення становить 19 осіб. Орган місцевого самоврядування - Лагодівська сільська рада.

Червона Поляна (Антрацитівський район)

Червона Поляна - село в Україні, в Антрацитівському районі Луганської області. Населення становить 3294 особи. Орган місцевого самоврядування - Червонополянська сільська рада.

Червона Поляна (Горностаївський район)

Червона Поляна - село в Україні, в Горностаївському районі Херсонської області. Населення становить 698 осіб. Колективне сільскогосподарське підприємство "Горностаївське" Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. Яслі - садок "Ромашка" Будинок культури.

Червона Поляна (Добровеличківський район)

Червона Поляна - село в Україні, в Добровеличківському районі Кіровоградської області. Населення становить 641 осіб. Орган місцевого самоврядування - Червонополянська сільська рада.

Червона Поляна (Доманівський район)

Червона Поляна - село в Україні, в Доманівському районі Миколаївської області. Населення становить 4 осіб. Орган місцевого самоврядування - Мостівська сільська рада.

Червона Поляна (Маловисківський район)

Червона Поляна - село в Україні, в Маловисківському районі Кіровоградської області. Населення становить 57 осіб. Орган місцевого самоврядування - Миролюбівська сільська рада.

Червона Поляна (Чаплинський район)

Розподіл населення за рідною мовою за даними перепису 2001 року:

Червона Поляна (Чутівський район)

Червона Поляна - колишнє село в Україні. Підпорядковувалося Вільхуватській сільській раді Чутівського району Полтавської області. На 3-версній карті 1869 року, зміненій у 1875-1878 рр., на місці села позначено колодязь. Село виникло у 1920-х рока ...

Червона Русь

Червона Русь - назва Галичини, вперше вжита в Хроніці Констанцького собору Ульріха фон Ріхенталя на початку XV ст. і популярна переважно у польських джерелах XVI - XVIII століттях для визначення колишнього Галицького князівства. Інколи цю назву п ...

Червона Семенівка

Червона Семенивка - село в Україні, у Старокостянтинівському районі Хмельницької області. Населення становить 25 осіб. Орган місцевого самоврядування - Волице-Керекешинська сільська рада.

Червона Слобода (Компаніївський район)

Червона Слобода - село в Україні, в Компаніївському районі Кіровоградської області. Населення становить 210 осіб. Орган місцевого самоврядування - Червонослобідська сільська рада.

Червона Чагарівка

Червона Чагаривка - село в Україні, в Колибаївській сільській територіальній громаді Камянець-Подільського району Хмельницької області. Населення становить 152 осіб.

Червоне (Бердичівський район)

Червоне - колишнє село в Україні, у Бердичівському районі Житомирської області. Підпорядковувалось Озадівській сільській раді. Розташовувалося за 3 км на схід від села Слободище.

Червоне (Білогірський район)

Червоне - село в Україні, в Білогірському районі Хмельницької області. Населення становить 222 особи. Орган місцевого самоврядування - Перерослівська сільська рада.

Бесплатно и без рекламы
не нужно скачивать или устанавливать

Pino - логическая онлайн игра, в основе которой находится тактика и стратегия. Это ремикс на шахматы, шашки и уголки. Игра развивает воображение, концентрацию внимания, учит решать поставленные задачи, планировать свои действия и логически мыслить. Не важно сколько у вас фишек, главное как они размещены!

интеллектуальная игра онлайн →