ⓘ Рослини Червоної книги України зі статусом "Зниклий в природі"

                                     

ⓘ Рослини Червоної книги України зі статусом "Зниклий в природі"

Список рослин Червоної книги України зі статусом "Зниклий в природі" - види, які зникли у природі України, але збереглися у спеціально створених умовах.

До Червоної книги України 2009 року видання входять 12 таких видів. Всі належать до розділу "Судинні рослини".

Найбільше рослин втратила флора Закарпатської області - шість. Три рослини втратила флора Криму. По одній - Чернівецької і Івано-Франківської області. Одна рослина зростала і була втрачена у двох областях - Вінницькій і Дніпропетровській.

                                     

1. Джерела

  • Міністерство охорони навколишнього природного середовища України. Наказ від 17.06.2009 N 312 "Про затвердження переліків видів рослин та грибів, що заносяться до Червоної книги України рослинний світ, та видів рослин та грибів, що виключені з Червоної книги України рослинний світ"
  • Всі рослини Червоної Книги України зі статусом Зниклий в природі // Червона книга України, 2009 р.
  • Закон України "Про Червону книгу України". Стаття 13 "Категорії видів тваринного і рослинного світу, що заносяться до Червоної книги України" // Сайт Верховної Ради України
Бесплатно и без рекламы
не нужно скачивать или устанавливать

Pino - логическая онлайн игра, в основе которой находится тактика и стратегия. Это ремикс на шахматы, шашки и уголки. Игра развивает воображение, концентрацию внимания, учит решать поставленные задачи, планировать свои действия и логически мыслить. Не важно сколько у вас фишек, главное как они размещены!

интеллектуальная игра онлайн →